Termální město Hajdúszoboszló

Termální město Hajdúszoboszló se nachází u druhého největšího města v Maďarsku. Toto termální je vůbec největším termálním městem v Maďarsku. Termální město má poměrně dlouhou tradici.

Léčba

Zde vyvěrá léčivý pramen, který má teplotu 75 stupňů celsia a vyvěrá z hloubky 1100 m hloubky. Léčivý pramen obsahuje léčivé složky, jako jsou minerální látky – alkalická voda, hydrogenuhličitanová voda. Tento pramen obsahuje velké množství soli, jódu, bromu, fluoridu, železa či manganu. zde se léčí hlavně revmatologické obtíže. A jelikož je zde spousty hotelů, které mají tyto termální prameny, napíši něco o hotelu Béke. V hotelu se nachází tři plavecké bazény, zážitkový bazén, dětský bazén a dále jsou zde tři termální bazény, dále zde naleznete wellness centrum, aroma saunu, parní saunu, infra saunu a finskou saunu.

Ubytování

Ubytovat v Rakousku se můžete v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji. Tyto pokoje obsahují klimatizaci, možnost přistýlky, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, telefon, TV, minibar a také tyto pokoje obsahují balkon. Dále vám hotel může nabídnout župan, Wifi připojení přímo na pokoji a také uzavřené parkoviště, které je velice šikovné. Také je zde k dispozici trezor, bar, kosmetika, pedikúra, také obchod s oděvy a také je zde samotná část pro léčení. Co se týče léčení, jsou zde léčebné bazény, vitální koupel a také balneo a fyzioterapeutické léčení. Je opravdu příjemné strávit léčebný pobyt v tomto čtyřhvězdičkovém hotelu. Je velice příjemným zpestřením. Strava může probíhat formou polopenze, což je velice oblíbenou formou v hotelích. Samozřejmě si nemusíte objednávat nějakou formu a můžete se podívat po městečku a vyhlídnout si nějakou pěknou a příjemnou restauraci či bufet.

Termály v Maďarsku